KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 11345004
nr 1134 5004
Fritz Sjöström
(1923-1996), Sverige
Blyerts, Fritz Sjöström (1923-1996), "Tallarna I", 1987, signerad, motivet: 61x47
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 18:43:22
2/10 15:07:30
2 okt
Fritz Sjöström
Läs mer om Fritz Sjöström
Fritz Sjöström
Läs mer om Fritz Sjöström